Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ödeme nasıl olur
#1
Ödemeleriniz bekletilmede değilse, yazıyla (elektronik posta dahil) aksi belirtilmedikçe ve kazancınız 100$ veya üzeri ise sitenizde Google reklamlarının görüntülendiği her takvim ay sonundan yaklaşık 30 gün sonra Google çekiniz veya EFT ödemeniz gönderilecektir.


Örneğin, Ocak'ta 40 $ ve Şubat'ta 70 $ kazanmışsanız, ödemeniz Mart'ın sonunda gönderilecektir.


Eğer kazanç bakiyeniz ay sonunda 100 $'ın altında ise, bu bakiye, bu sınır aşılana kadar, sonraki aya aktarılacaktır. Bakiye içerik için AdSense ve arama için AdSene kazançlarının toplamını kapsar.

Eğer bir yayıncı Şart ve Koşulları veya policiesprogram kurallarını ihlat etmişse, ödemeyi (muhtemel ihlalleri soruşturmaya başladıktan itibaren) her an durdurabilir, yayıncının hesabını borçlandırabilir ve/veya reklamcılara yayıncının sayfasında veya arama sonuçlarında oluşan tıklamalar için geri ödeme yapabiliriz. Buna ek olarak, yayıncı Google AdWords hesabıyla ilgili Google'a borçlu kalmış ise, ödemesini borç ödenene kadar durdurma hakkını elimizde tutarız.

Ödeme koşulları ile ilgili tüm tanımlar için AdSense Şart ve Koşulları'na bakınız.

Daha fazla bilgilendirme için https://www.google.com/adsense/suppo...c.py?topic=134 link yardımcı olabilir.
Reply
Thanks given by:


Anahtar Kelimeler

Ödeme nasıl olur, Ödeme nasıl olur indir, Ödeme nasıl olur Videosu, Ödeme nasıl olur online izle, Ödeme nasıl olur Bedava indir, Ödeme nasıl olur Yükle, Ödeme nasıl olur Hakkında, Ödeme nasıl olur nedir, Ödeme nasıl olur Free indir, Ödeme nasıl olur oyunu, Ödeme nasıl olur download


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Flag Counter
Current time: 02-26-2018, 05:33 AM Powered By MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.


POWERED BY ARYAN TRANSLATORS.IR
Mobil Sürüme Geç